Gelukkig bij de kinderen geen taferelen zoals "De Luizenmoeder", waarbij er onderlinge concurrentie is wie het mooiste, lekkerste of origineelste hapje maakt.
Dus Loedermoeder die ik ben heeft al twee jaar achter elkaar hetzelfde gemaakt. Iets wat toch wel bijna alle kinderen lekker vinden, namelijk een Danoontje.
En misschien zijn er wel moeders die toen ze mijn inschrijvingen lazen dachten dat ik me het wel heel makkelijk maakte haha. Nou, de kinderen hebben gewoon meegeholpen en met kerstmuziek op de achtergrond hebben we toch een paar uurtjes samen geknutseld.
Rendier uitknippen, versieren, evt wiebeloogjes erop en een gat voor het danoontje maken. Het danoontje is dan de neus van het rendier. Leuk toch!
Â
Download hier gratis het sjabloon dan kun jij al beginnen.
Comments